Lektion + Selvtræning
Når der er selvtræning på lektionstiderne, skal man vide, at træneren med eleven har fortrinsret. Især når musikken spiller, skal man holde ekstra øje og flytte sig.
Uge plan
Istræning er blå, office er grøn og lektioner er røde.
Ugeplan (viser denne uge).
Uge: 13- Man
- Tir
- Ons
- Tor
- Fre
- Lør
- Søn
- 26
- 27
- 28
- 29
- 1Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:00Team A asp + Team B+C + Funskate mrk 5+15:00 - 15:45Team A16:15 - 17:00Team A asp + Team B17:00 - 17:45Team A17:45 - 18:30
- 2Selvtræning mrk 2+07:00 - 07:45Team A asp + Team B+C07:45 - 08:30Show08:30 - 09:15Funskate + Bubbles09:15 - 10:00Team A asp + Team B+C Off ice09:15 - 10:00Team A10:15 - 11:00Funskate + Bubbles Off ice10:15 - 11:00Voksen A+B11:00 - 11:45Team A Off ice11:45 - 12:45
- 3Teensport A+B + Teenfun Off ice16:15 - 17:00Solodans B17:15 - 18:15Teensport B + Teenfun17:15 - 18:15Solodans A18:15 - 19:15Teensport A + Teensport B mrk 418:15 - 19:15
- 4Lektion + Selvtræning mrk 2+15:00 - 15:45Team A + Team A asp16:15 - 17:00Funskate + Team C Off ice16:45 - 17:30Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Team A + Team A asp + Team B Off ice17:30 - 18:30Funskate17:45 - 18:30Team A asp + Team B+C18:45 - 19:30Voksen A+B Off ice19:15 - 20:00Team A19:30 - 20:15Solodans A19:30 - 20:15Voksen A+B20:15 - 21:00
- 5Sportsklasse08:00 - 08:45Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A16:15 - 17:00Teensport A+B17:00 - 17:40Team A17:50 - 18:30Teensport A+B Off ice18:00 - 18:45Team A Obbc19:00 - 20:00
- 6Team A asp + Team B+C16:15 - 17:00Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Funskate + Teensport A Off ice17:00 - 17:45Team A + asp + Team B + C ADG i kombisalen17:15 - 18:15Funskate18:00 - 18:45Voksen A+C + Teenfun Off ice18:30 - 19:15Teensport A + Solodans voksen18:45 - 19:30Voksen A+C + Teenfun19:30 - 20:15Solodans A20:30 - 21:15
- 7M/K06:30 - 07:15Sportsklasse07:30 - 08:15Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A + Team A asp16:15 - 17:00Teensport A+B Off ice16:45 - 17:30Team B+C17:00 - 17:45Teensport A+B17:45 - 18:30Dans Team A + asp + Team B+C18:10 - 19:10
- 8Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:00Team A asp + Team B+C15:00 - 15:45Team A16:15 - 17:00Ekstra træning for dem som skal til Funskate konkurrence17:00 - 17:45Show17:45 - 18:30
- 9Selvtræning mrk 2+07:00 - 07:45Team A + Team Asp + B07:45 - 08:30Funskate FinaleStart from: 9. marts 2024 - 08:00End at: 10. marts 2024 - 18:00
- 10Funskate FinaleStart from: 9. marts 2024 - 08:00End at: 10. marts 2024 - 18:00
- 11Lektion + Selvtræning mrk 2+15:00 - 15:45Team A + Team A asp16:15 - 17:00Funskate + Team C Off ice16:45 - 17:30Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Team A + Team A asp + Team B Off ice17:30 - 18:30Funskate17:45 - 18:30Team A asp + Team B+C18:45 - 19:30Voksen A+B Off ice19:15 - 20:00Team A19:30 - 20:15Solodans A19:30 - 20:15Voksen A+B20:15 - 21:00
- 12Sportsklasse08:00 - 08:45Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A16:15 - 17:00Teensport A+B17:00 - 17:40Team A17:50 - 18:30Teensport A+B Off ice18:00 - 18:45Team A Obbc19:00 - 20:00
- 13Team A asp + Team B+C16:15 - 17:00Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Funskate + Teensport A Off ice17:00 - 17:45Team A + asp + Team B + C ADG i kombisalen17:15 - 18:15Funskate18:00 - 18:45Voksen A+C + Teenfun Off ice18:30 - 19:15Teensport A + Solodans voksen18:45 - 19:30Voksen A+C + Teenfun19:30 - 20:15Solodans A20:30 - 21:15
- 14M/K06:30 - 07:15Sportsklasse07:30 - 08:15Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A16:15 - 17:00Teensport A+B Off ice16:45 - 17:30Team A asp + B+C17:00 - 17:45Teensport A+B17:45 - 18:30Dans Team A + asp + Team B+C18:10 - 19:10
- 15Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:00Team A asp + Team B+C + Funskate mrk 5+15:00 - 15:45Team A16:15 - 17:00Team A asp + Team B17:00 - 17:45Team A17:45 - 18:30
- 16Selvtræning mrk 2+07:00 - 07:45Team A asp + Team B+C07:45 - 08:30Funskate + Bubbles08:30 - 09:15Team A asp + Team B+C Off ice09:15 - 10:00Voksen A+B09:15 - 10:00Funskate + Bubbles off ice10:15 - 11:00Solodans A+B10:15 - 11:00Selvtræning for alle11:00 - 11:45
- 17Teensport A+B + Teenfun Off ice16:15 - 17:00Teensport B + Teenfun17:15 - 18:15Teensport A + Teensport B mrk 418:15 - 19:15
- 18Lektion + Selvtræning mrk 2+15:00 - 15:45Team A + Team A asp16:15 - 17:00Funskate + Team C Off ice16:45 - 17:30Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Team A + Team A asp + Team B Off ice17:30 - 18:30Funskate17:45 - 18:30Team A asp + Team B+C18:45 - 19:30Voksen A+B Off ice19:15 - 20:00Team A19:30 - 20:15Solodans A19:30 - 20:15Voksen A+B20:15 - 21:00
- 19Sportsklasse08:00 - 08:45Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A16:15 - 17:00Teensport A+B17:00 - 17:40Team A17:50 - 18:30Teensport A+B Off ice18:00 - 18:45Team A Obbc19:00 - 20:00
- 20Team A asp + Team B+C16:15 - 17:00Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Funskate + Teensport A Off ice17:00 - 17:45Team A + asp + Team B + C ADG i kombisalen17:15 - 18:15Funskate18:00 - 18:45Voksen A+C + Teenfun Off ice18:30 - 19:15Teensport A + Solodans voksen18:45 - 19:30Voksen A+C + Teenfun19:30 - 20:15Solodans A20:30 - 21:15
- 21M/K06:30 - 07:15Sportsklasse07:30 - 08:15Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A + Team A asp16:15 - 17:00Teensport A+B Off ice16:45 - 17:30Team B+C17:00 - 17:45Teensport A+B17:45 - 18:30Dans Team A + asp + Team B+C18:10 - 19:10
- 22Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:00Team A asp + Team B+C + Funskate mrk 5+15:00 - 15:45Team A16:15 - 17:00Team A asp + Team B17:00 - 17:45Team A17:45 - 18:30
- 23Selvtræning mrk 2+07:00 - 07:45Team A asp + Team B+C07:45 - 08:30Team A08:30 - 09:15Team A asp + Team B+C + i sele på gulvet08:45 - 09:05Team A asp + Team B+C Off ice09:15 - 10:00Funskate + Bubbles09:15 - 10:00Funskate + Bubbles off ice10:00 - 10:45Team A10:15 - 11:00Voksen A+B11:00 - 11:45
- 24Teensport A+B + Teenfun Off ice16:15 - 17:00Solodans B17:15 - 18:15Teensport B + Teenfun17:15 - 18:15Solodans A18:15 - 19:15Teensport A + Teensport B mrk 418:15 - 19:15
- 25Team A + Team A asp16:15 - 17:00Funskate + Team C Off ice16:45 - 17:30Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Team A + Team A asp + Team B Off ice17:30 - 18:30Funskate17:45 - 18:30Team A asp + Team B+C18:45 - 19:30Voksen A+B Off ice19:15 - 20:00Team A19:30 - 20:15Solodans A19:30 - 20:15Voksen A+B20:15 - 21:00
- 26Sportsklasse08:00 - 08:45Lektion + Selvtræning mrk 2+14:15 - 15:45Team A16:15 - 17:00Teensport A+B17:00 - 17:40Team A17:50 - 18:30Teensport A+B Off ice18:00 - 18:45Team A Obbc19:00 - 20:00
- 27Team A asp + Team B+C16:15 - 17:00Begynder + Bubbles Istræning + Skøjtegymnastik17:00 - 18:30Funskate + Teensport A Off ice17:00 - 17:45Team A + asp + Team B + C ADG i kombisalen17:15 - 18:15Funskate18:00 - 18:45Voksen A+C + Teenfun Off ice18:30 - 19:15Teensport A + Solodans voksen18:45 - 19:30Voksen A+C + Teenfun19:30 - 20:15Solodans A20:30 - 21:15
- 28
- 29
- 30
- 31PåskedagHele dagen
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
Alternativ kalender
Off-ice følgende steder
Dans er ofte i OGF: